vestik.ro - Știri
Luni, 28 Ianuarie 2013 01:13

Nedee de ianuarie în clubul Vestik

O seară cu Vinarte în dormitorul bunicii

O propunere la început de an

Miercuri, 09 Ianuarie 2013 18:06

2012, din cramă în cramă

Nostalgii la gura baricului

2012 într-un singur pahar

Sindromul colecţionarului

Joi, 08 Noiembrie 2012 02:26

Artă şi Vin, la Barrique Art

Arta la frontieră. Frontiera artelor

Pagina 24 din 40

Pivnicer

Zilele trecute am scris o nouă filă din jurnalul degustătorilor rătăcitori care suntem. Pentru asta, șezând în odăile bunicii, am rătăcit prin multe locuri din Italia, cum ar fi Veneto, Umbria, Valpolicella, Asti, Puglia și Sicilia, ba chiar am trecut oceanul, pentru o conversație la un trabuc cu un bun amic din Taormina.

Clubul Degustătorilor de Vin Neautorizați

Caută

Arhivă

Publicitate