vestik.ro - Știri

Noutăți de la podgoria Dealu Mare

Vinuri princiare cu know-how austro-german, la Arad

În Arad s-a deschis prima sală de degustări dedicată amatorilor de vin şi... autografe

O amintire oenologică memorabilă despre... viitor

Sfântul Valentin s-a înzăpezit, Vestik merge mai departe

Sâmbătă, 04 Februarie 2012 15:56

La mulţi ani, Sophia!

Primul copil al grupului Vestik a intrat deja în Clubul Degustătorilor de Lapte Neautorizaţi

Prima degustare organizată de Vestik în 2012 este dedicată artei şi iubirii

Vinuri autohtone pe gustul Vestik, meniu ca la bunicul italian acasă, la localul Corona da Lorenzo

Pagina 27 din 40

Pivnicer

Zilele trecute am scris o nouă filă din jurnalul degustătorilor rătăcitori care suntem. Pentru asta, șezând în odăile bunicii, am rătăcit prin multe locuri din Italia, cum ar fi Veneto, Umbria, Valpolicella, Asti, Puglia și Sicilia, ba chiar am trecut oceanul, pentru o conversație la un trabuc cu un bun amic din Taormina.

Clubul Degustătorilor de Vin Neautorizați

Caută

Arhivă

Publicitate